AKCJE CHARYTATYWNE:

2002.12.02 - Wielki Mikołajkowy Bal Charytatywny
Dziękujemy za wsparcie naszej Mikołajkowej Akcji Charytatywnej. Dzięki waszemu wsparciu udało nam się zebrać 3000 zł. Pieniądze przekazaliśmy do domów dziecka w Przemyślu i Dęblince. DZieki Waszej pomocy oraz naszym sponsorom na twarzyczkach dzieci pojawił sie szeroki usmiech. Sponsorami akcji byli: Blikle, Timex, OSIN, Majestic, Bongs, PODSIEDLIK RANIOWSKI I S-KA, CEZEX - największy w Polsce dystrybutor artykułów papierniczych.

Jinx Repellent magic formula
2002.10.15 - WAMPIRIADA
PEŁEN SUKCES !
W dniach 16 i 17 października zoorganizowaliśmy wraz z Wampirkami i Polskim Czerwonym Krzyżem akcję honorowego oddawania krwi "Wampiriada".
Z przyjemnością informujemy, że akcja spotkała się z bardzo ciepłym odzewem ze strony studentów naszej uczelni. W sumie w ciągu dwóch dni krew oddało 131 osób, co pozwoliło zebrać 59 litrów krwi!!! Jesteśmy z Was dumni, bo stawia to nas na pierwszym miejscu wśród warszawskich uczelni.
Szczególne podziękowania należą się koordynatorowi akcji Piotrkowi Gajowniczkowi za profesjonalne podejście do tematu. Mamy nadzieję, że Wampiriada na stałe zagości w kalenderzu naszych akcji.
2002.06.10 - Wiosenna Akcja Charytatywna
Prosze państwa znów możemy komuś pomóc! W tegorocznej wiosennej akcji charytatywnej czeka na państwa wiele atrakcji.
2002.03.20 - "Studenci - Zwierzakom" na SGH
W dniach 18-19 04 na SGH chcemy zorganizować akcję pomocy schronisku "Na Paluchu". Przyłączamy się tym samym do wielkiej, międzyuczelnianej akcji "Studenci zwierzakom".W ramach akcji chcemy zorganizować zbiórkę pieniędzy, karmy, misek... aukcje i kiermasz...
2002.03.14 - Dzień Dziecka - znowu pomagamy...
W dniach 21-24 maja planujemy przeprowadzenie naszej corocznej akcji pomocy najbardziej potrzebującym domom dziecka. Mamy nadzieję zorganizować aukcję, kiermasz i ..charytatywny bal wiosenny!!! Tak, tak znowu zapowiada się radośnie i muzycznie. Liczymy na Was!
NZS SGH
Kontakt | © 2003 NZS SGH | Webmaster: rodion | Development: quosek