OSKARIADA:
DKF Overground - Oskariada 2003

Chcielibyśmy niniejszym gorąco zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w tegorocznej edycji Warszawskiego Festiwalu Amatorskich Filmów Fabularnych OSKARIADA. Organizatorami imprezy jest Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH (tu należy się kontaktować z Agnieszką Kaziów) oraz Dom Kultury Śródmieście (reprezentowany przez klub filmowy "Frakcja/35").

Przegląd odbędzie się w dniach 28-30 marca 2003 roku w siedzibie Domu Kultury Śródmieście przy ulicy Smolnej 9 w Warszawie. Do wzięcia udziału w Festiwalu zapraszamy wszystkich twórców filmowych tworzących poza produkcjami mainstreamowymi. Celem organizatorów jest prezentacja ambitnych, niekomercyjnych filmów, tworzonych przez zdolnych ludzi nie związanych z rynkiem kinematografii.

http://bioveliss-tabs.com/

Przewodniczącym Jury Festiwalu będzie Pan Jan Machulski. Jury przyzna Grand Prix Festiwalu oraz trzy nagrody główne. Dodatkowo zostaną przyznane nagrody specjalne za zdjęcia, scenariusz, montaż oraz nagroda publiczności. Na twórców czekają atrakcyjne nagrody.

Jinx Repellent magic formulaW ramach festiwalu odbędą się również filmowe pokazy specjalne oraz prezentacje sprzętu filmowego do zastosowań półprofesjonalnych. Wstęp na wszystkie projekcje i imprezy towarzyszące jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają również bezpłatny nocleg autorom zakwalifikowanych do konkursu filmów.


Filmy wraz z kartami zgłoszenia należy przesyłać na adres:
WFKFF Oskariada

Więcej informacji na temat festiwalu oraz karty zgłoszeń na stronie przeglądu www.oskariada.prv.pl
Warunki zgłoszenia filmu:

  • Filmy muszą być w kategoriach fabuła i animacja (tematyka dowolna)
  • Czas trwania filmu: do 30 minut
  • Nośniki na jakich muszą być oddane prace: VHS i S-VHS
  • Każdy film nagrany na osobnej kasecie musi posiadać czołówkę i napisy końcowe (tytuł nazwiska twórców oraz napis "koniec"
  • Ostateczny termin zgłaszania filmów: 10.03.03.

kulnaro.pl
Kultura, zdrowie, lifestyle!
http://kulnaro.pl/
Gorąco zapraszamy do udziału w imprezie, mamy nadzieję, że nie zawiodą nas także starzy bywalcy przeglądu i tłumnie zjawią się w Domu Kultury Śródmieście, aby zapoznać się z najnowszą działalnością naszych rówieśników, twórców amatorskiego kina - szczególnie, że wstęp jest za friko.


NZS SGH
Kontakt | © 2003 NZS SGH | Webmaster: rodion | Development: quosek