PROJEKTY NZS SGH:

NZS SGH to przede wszystkim ludzie, ale również to, co wspólnie organizujemy ucząc się i zdobywając pierwsze doświadczenia w życiu "zawodowym". W tej chwili do tradycji już należą:
  • Konferencje międzynarodowe (w tym roku będzie to Knowledge Management, której tematem będzie zarządzanie wiedzą)
  • Targi (w październiku odbyły się już Targi Szkół Językowych, w marcu planujemy Targi Instytucji Finansowych)
  • Dyskusyjny Klub Filmowy Overground oraz związany z nim Festiwal Filmów Amatorskich Oskariada
  • Pstrykaliada czyli wystawy fotograficzne zdjęć wykonanych przez studentów amatorów
  • Akcje Charytatywne: wspieramy Domy Dziecka, organizujemy zbiórki darów dla bezdomnych zwierząt
  • Rejsy po Mazurach (inauguracyjny rejs na początku maja oraz rejs sierpniowy)
  • Turystyka Studencka, czyli wyjady na narty, ekspedycje w góry, po prostu szeroko pojęta integracja
  • Obozy "zerowe"
  • Ogniska, imprezy i... wszystko, co sprawia, że się świetnie razem bawimy!
Jeśli chcesz do nas dołączyć, jeśli lubisz dobrą zabawę, jeśli masz potencjał i pomysły, ale nie masz z kim ich realizować, przyjdź do nas! Zapraszamy!


KALENDARIUM:

PAŹDZIERNIK


WARSZTATY TEATRALNE W JĘZYKU ANGIELSKIM
Już na początku października zaczęła się zabawa w teatr. Po raz drugi NZS SGH we współpracy z szkołą językową Ability zorganizowało warsztaty teatralne, które maja trwać do świąt Bożego Narodzenia. Powadzone są one przez profesjonalnych aktorów. Dają one więc nie tylko szansę sprawdzenia się na scenie lecz również możliwość doskonalenia przydatnej umiejętności komunikowania się w języku angielskim.

 

 TARGI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH 13-14 Października
Było to już drugie takie przedsięwzięcie NZS SGH. Celem targów było umożliwienie studentom bezpośredniego kontaktu z firmami oferującymi kursy językowe, zagraniczne wyjazdy językowe i inne możliwości dodatkowego kształcenia. Oprócz szkół językowych na targi zaproszone zostały wydawnictwa językowe, co pozwoliło kursantom zorientować się w ofercie wydawniczej poświęconej nauczaniu języków. Patronat honorowy nad całym projektem objął JM Rektor Szkoły Głównej Handlowej prof. dr hab. Marek Rocki uznając dokształcanie niepubliczne jako cenne uzupełnienie oferty szkół i uniwersytetów.

WAMPIRIADA 16-17 Października
Zoorganizowana wraz z Wampirkami i Polskim Czerwonym Krzyżem akcja honorowego oddawania krwi. Cieszymy się bardzo, że nasza akcja spotkała się z tak szerokim odzewem. W ciągu dwóch dni krew oddało 131 osób, w sumie zebrane zostało prawie 59 litrów krwi, która może uratować komuś zdrowie lub życie. Mamy nadzieję, że akcja ta na stałe wejdzie do kanonu naszych projektów.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE 23 Października

kulnaro.pl
Kultura, zdrowie, lifestyle!
http://kulnaro.pl/

Tego dnia obył sie zlot integracyjny, na którym przedstawiliśmy naszą organizację wszytkim zainteresowanym. Po krótce zostały przybliżone wszystkie nasze projekty i osiągnięcia, była możliwość uzyskania szczegółowych informacji od koordynatorów poszczególnych projektów a także od osób biorących czynnie udział w działalności NZSu. Zlot zakończyliśmy w Parku, gdzie mieliśmy mośliwość poznać się jeszcze dokładniej.

LISTOPAD

WYPRAWA W GÓRY SOWIE 15-17 Listopada
Naszym nowym projektem, który na razie dopieszczamy, jest Turystyka Ekstremalna. W dniach 15 17 listopada odbyła się pierwsza impreza Extreme Squad NZS SGH wyprawa w góry Sowie. Było naprawdę ekstremalnie...


GRUDZIEŃ

AKCJA CHARYTATYWNA 4-6 grudnia
W grudniu po raz kolejny liczyć będziemy na Wasze gorące i wrażliwe serduszka. W dniach 4 6 grudnia rusza Akcja Pomocy Dzieciom z Domu Dziecka. Na Auli Spadochronowej będą ustawione standy, będziemy sprzedawać świeczki i upominki świąteczne. Wokół krążyć będą Mikołajowie, którzy za drobne datki rozdawać będą słodkości. W planach jest także bal charytatywny, który odbędzie się 6 grudnia. Będzie pyszny bigos, kiełbaski oraz inne liczne atrakcje. Pomocnicy Świętych Mikołajów bardzo mile widziani!!!


OBÓZ INTEGRACYJNY NA SŁOWACJI 28 grudnia - 2 stycznia
NZS SGH zaprasza na wyjazd sylwestrowo - narciarski na Słowację. W planie: świetna zabawa, szeroko pojęta integracja, imprezy, narty. Mamy autobus na 50 osób, mamy pomysły, chcemy włączyć w nasze zacne szeregi nowe osoby. A wszem i wobec wiadomo że nic tak nie zbliża jak wspólne wypady. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


MARZEC

TARGI INSTYTUCJI FINANSOWYCH 18-19 Marca
Celem targów będzie przedstawienie wszystkim studentom zarówno naszej Alma Mater, jak i wszystkich warszawskich uczelni aktualnej oferty banków i domów maklerskich oraz zaproszenie do zadania najbardziej nurtujących pytań, także o zatrudnienie.


KWIECIEŃ

IV KONFERENCJA Z CYKLU EXCHANGE FOR EXPIERENCE
W tym roku Konferencja związana będzie z tematyką Zarządzania Wiedzą. Jest to nasz najważniejszy i sztandarowy projekt. W pocie czoła pracujemy nad wdrażaniem go w życie. Chcemy żeby z roku na rok był co raz lepszy, doskonalszy, do tego potrzebujemy świeżych umysłów, ludzi mających nieprzeciętne pomysły. doskonalszy, do tego potrzebujemy świeżych umysłów, ludzi mających nieprzeciętne pomysły. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do koordynatora akcji.


MAJ

REJS MAZURSKI
Na przełomie kwietnia i maja wypływamy na 8 dni w mazurskie odmęty. O tym jeszcze będzie głośno. W tym roku odpowiedzialny za impreze jest Łukasz Niemczuk. Potrzebni nowi ludzie!!! Zapraszamy.


PSTRYKALIADA
Jak co roku, jak zawsze w maju. Poszukujemy nowych ludzi do zajęcia się tym projektem! Właśnie w maju zawisną w Spadochronowej kolorowe fotki wykonane przez naszych studentów. I będzie fajnie jak zawsze. Zapraszamy do udziału !!! Przecież "Pstrykać każdy może..."


OSKARIADA
Koniec marca to czas na przegląd filmów amatorskich - dzieł studentów SGH i nie tylko. Nasz doskonały DKF OVERGROUND organizuje konkurs. Wszyscy wiemy co to oznacza...


CZERWIEC

DZIEŃ DZIECKA
Znów będziemy pomagać. Tym razem także będzie to akcja charytatywna na Dzień Dziecka, kto chętny do pomocy - zapraszamy. Wiadomo że będzie to 1 czerwca.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy!

NZS SGH
Kontakt | © 2003 NZS SGH | Webmaster: rodion | Development: quosek